Stretni sa s nami

Konzultant Peter
"Veríme, že vieme našim klientom priniesť pridanú hodnotu v zmene výledkov obchodného tímu. Výkonosť predajcov sa dá dlhodobo zvyšovať."

Peter

konzultant

Bratislava

V roku 2013 založil spoločnosť pbkon s.r.o., táto sa zaoberá poskytovaním konzultačnej činnosti a zároveň realitzuje projekt Trainee program SK. Realizoval niekoľko transformačných projektov zameraných na zvýšenie výkonnosti predajných pracovníkov. Viac ako 12 rokov pracoval v bankovníctve na viacerých manažérskych postoch (napr. riadil najväčšie privátne bankovníctvo na Slovensku, riadil region bankových pobočiek v Bratislave ...).

  • Linkedin
Konzultant Vlado
"Kladiem dôraz na nastavenie postupov priamo v v praxi. U Vás, s Vašimi zamestnancami a manažérmi, nastavíme veci tak, aby prinášali viac."

Vlado

konzultant

Bratislava

Posledných viac ako 6 rokov sa venuje koučingu a tréningom najmä riaditeľov pobočiek slovenských bánk (niekoľko stoviek „on the job" celodenných individuálnych tréningov). Ako lektor participuje na školeniach nie len bankárov, ale aj zamestnancov a manažérov iných spoločností (poisťovne, leasingovky, telekom operátori). V predchádzajúcom zamestnaní pracoval ako bankár a manažér na všetkých retailových pozíciách v Tatra banke (7 pozícií za 12 rokov). Miluje svoju rodinu, aktívne športuje v zime aj v lete a učí sa po francúzsky 😊.

  • Linkedin
Konzultant Andrej
"Baví ma pomáhať klientom hľadať skryté rezervy. Nakoniec vždy posunieme hranice výkonnosti a naučíme sa robiť veci systematicky a s ľahkosťou."

Andrej

konzultant

Bratislava

V spoločnosti pbkon pracuje od jej založenia. Venuje sa rozvoju ľudí od úplných začiatočníkov až po manažérov. Predtým pracoval v bankovej skupine, kde prešiel všetkými retailovými pozíciami, pracoval aj v korporátnej časti banky a bol manažérom špecializovaných hypotekárnych pobočiek a aj dcérskej spoločnosti banky.

  • Linkedin

Doposiaľ nám bolo cťou spolupracovať s týmito klientami:

Kto sme

  • Sme provýkonovo orientovaná poradenská firma. Nedržíme sa ustálených postupov a už vôbec nie názorov. Všetky siločiary sa pre nás spájajú vo výsledku. Výkon je spoločným menovateľom našich aktivít.

Menu

Kde sme